O nás
Ekonomický software
Stravovací software
Zakázkový software
Podpora
Kontakt
Aktuality
1.7.2022
Stravovací software v.3.21
2.1.2023
Ekonomický software 2023

 

Vše podstatné

 

 

zpět napište nám
Stravovací software v sobě zahrnuje několik programových celků, s kterých se dá vystavět systém dle požadavku uživatele. Jedná se o moduly společné stravování, internet, sklad, normování, pokladny, prodejny, restaurační stravování. Produkt je doplněn o automatickou aktualizaci jednotlivých úloh, která se provede při jakýchkoli změnách v programu.

Společné stravování  - je modul sestávající se z objednávkového, bez objednávkového režimu, výdeje stravy, homebankingu, internetového režimu, evidencí objednané a vyčerpané stravy, pokladny pro prodej zboží. Vše v kreditním nebo debetním režimu, případně kombinací obou dvou.Systém umožňuje pracovat s 5-ti druhy jídel (snídaně svačina,oběd,večeře, 2.večeře (svačina)  a 12-ti jídly v každém druhu.Umožňuje ke každému jídlu kombinovat přílohy a velikosti objednané porce. Společné stravování lze provozovat buď v síťovém režimu, nebo s oddělenými provozovnami. Objednávat lze z libovolného místa i na tyto oddělené provozovny.

Sklad   - umožňuje práci spojenou s příjmem, převody a výdejem ze skladu, výdejem dle denních kalkulací a receptur dále jídelní lístek základních jídel, příloh a nadstandardů  (typový, volný,cizojazyčný),evidenci odběratelů,finanční norma, spotřební koš, kalkulace výrobků, polotovary, fakturace. K dispozici jsou i inventurní rozdíly s možností automatického dorovnání účetního stavu na fyzický. 

Pokladna   - program umožňuje prodej zboží v různých režimech a  vklady na osobní účty. Je vybaven pokladní zásuvkou, zákaznickým displejem, tiskárnou pokladních bloků, snímačem čárového kódu, snímačem identifikačních čipů a váhou. Všechny tyto periferie jsou ovládány pod kontrolou programu. Využívá se pro restaurace, prodejny a bufety.Pokladna pracuje jak v kreditním tak i debetním režimu.

Trisoft 2015